AKTUALNOŚCI

FIT-EXPO 2018 | 3 dzień targów

27 maja 2018

Za nami wielkie sportowe emocje, przed nami ostatni trzeci targów. Co przyniesie? Jakie wydarzenia zaplanowaliśmy dla zwiedzających na niedzielę?

Poznań Fight Show – sparingi bokserskie

Godz. 10:00 – 16:00 , Pawilon 8a

W sobotę zmierzą się ze sobą zawodnicy zaawansowani. W ramach turnieju walki będą toczyć się równolegle na dwóch ringach. Każda z nich rozegra się na dystansie 2 rund i potrwa 2 minuty. Finaliści w ciągu dnia stoczą 4 pojedynki.

Zawody PR Day

Godz. 8:30 – 16:00, Strefa funkcjonalna

W ramach strefy funkcjonalnej w sobotę odbędą się zawody Personal Record Day – program podzielony zostanie na 90-minutowe bloki, podczas których pod okiem trenera zostaną przeprowadzone mobility, rozgrzewka i progresja.

Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness

Godz. 11:00 – 16:00 , Pawilon 7a

W ramach Mistrzostw odbędą się eliminacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata. To już ósma edycja tej sportowej imprezy, jednak w tym roku po raz pierwszy odbędzie się ona w Poznaniu. Mistrzostwa będą mieć miejsce w dniach 26-27 maja 2018 roku. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na wspaniałe, emocjonujące sportowe widowisko, w czasie którego o tytuł Mistrza Polski będą walczyć najmłodsi reprezentanci dyscypliny Fitness.

Konwencja EU4YA by tiguar

Godz. 9:00 – 14:00, Pawilony 15 i 7

Kolejnym sztandarowym już punktem programu FIT-EXPO jest konwencja EU4YA by tiguar. To profesjonalnie zorganizowana impreza będąca swego rodzaju przeglądem nowości wśród warsztatów i szkoleń prowadzonych w najważniejszych szkołach fitness w Polsce. Konwencja adresowana jest zarówno do trenerów fitness, jak i indywidualnych osób, które regularnie chodzą na fitness. By wziąć w niej udział, należy kupić bilet i zarejestrować się na http://euforya.pl/. Konwencja odbywać się będzie przez cały czas trwania targów – do piątku, 25 maja do niedzieli, 27 maja.

Treningi otwarte na stoisku Red Fitness

Na stoisku Red Fitness odbywać się będą treningi otwarte, w których każdy może wziąć udział – nie obowiązują dodatkowe zapisy.

godz. 11.30-12.00 (core stability – zadbaj o kręgosłup w warunkach domowych)

godz. 12.00-12.30 (tabata – krótki trening wytrzymałościowo-wzmacniający)

Treningi otwarte na stoisku klubu Feniks

Na stoisku klubu Feniks odbywać się będą treningi otwarte, w których każdy może wziąć udział – nie obowiązują dodatkowe zapisy.

godz. 11:00 Yin Joga – instruktor Hanna Jaskuła
godz. 14:00, Fit Boks – instruktor Dorota Norek oraz Ewelina Pękalska
godz. 15:00, Cross Boks – instruktor Dorota Norek oraz Ewelina Pękalska

Pełen program wydarzeń: Fit Expo_Program wydarzeń.pdf.