Organizator:

O konferencji

Podziel się

Konferencja Smart Warehouse skupiona jest na automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie – w dobie Industry 4.0 przyszedł czas na logistykę 4.0!

Największe w Polsce wydarzenie w branży Logistyki 4.0

Dwa dni merytorycznej wiedzy, aktualne zagadnienia, bieżące wyzwania, doświadczeni eksperci ze znanych marek i ciekawe dyskusje – tak zapowiada się kolejna edycja konferencji Smart Warehouse.

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem, a także najnowszymi trendami w logistyce 4.0 podzielą się praktycy ze znanych marek i instytucji. Opowiedzą zarówno o początkach swojej drogi z automatyzacją, jak i dadzą wskazówki pozwalające zoptymalizować pracę istniejących już systemów. 

Zobacz, jak wyglądała konferencja w 2023 roku:

 

Jaka jest rola szefa logistyki, kierownika magazynu,  menedżera łańcucha dostaw w dobie digitalizacji i cyfryzacji? Zastanawiasz się nad inwestycją w automatyzację procesów magazynowych w duchu Logistyki 4.0? Szukasz innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą wydajność Twojego centrum dystrybucyjnego lub magazynu? Chcesz poznać konkretne historie wdrożeń – case studies?

Wykorzystaj tę okazję i dowiedz się więcej o nowych produktach, innowacjach i trendach w procesach magazynowych.

Konferencja organizowana jest w trakcie Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, czyli najważniejszego wydarzenia targowego w Polsce dla branży logistyki obszaru produkcyjno-magazynowego