Organizator:

RADA PROGRAMOWA

Artur Olejniczak

Wyższa Szkoła Logistyki
Kierownik Działu Marketingu & PR

Artur Olejniczak

Wyższa Szkoła Logistyki
Kierownik Działu Marketingu & PR
Członek Rady Programowej Smart Warehouse

Menedżer z 16 letnim doświadczeniem w branży Transport, Spedycja, Logistyka. Z zaangażowaniem dzielący się swoją ekspercką wiedzą i interdyscyplinarnymi umiejętnościami.

Jest cenionym Moderatorem i Keynote Speakerem największych branżowych konferencji. Od 7 lat Trenerem Biznesu i Wykładowcą Wyższej Szkoły Logistyki. Współorganizował Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS – stając się „jego twarzą”. Od wielu lat baczny obserwator i recenzent wydarzeń oraz nowości branży TSL i KEP. Jest autorem ponad 100 publikacji dotyczących TSL na łamach czasopisma LOGISTYKA, Gazety Wyborczej, Rzeczpospolita, MSP i innych fachowych czasopism. Specjalizuje się w popularyzowaniu szerokiemu gronu odbiorców różnych aspektów związanych z szeroko pojętą logistyką. Znany z uśmiechu (pozytywnego podejścia do ludzi), barwnego języka oraz charyzmatycznej osobowości. Z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem realizuję podejmowane projekty skutecznie stosując strategię win-win.

Ilona Miziewicz-Groszczyk

#AgileTechGirl
Dyrektor sprzedaży i marketingu

Ilona Miziewicz-Groszczyk

#AgileTechGirl
Dyrektor sprzedaży i marketingu
Członkini Rady Programowej Smart Warehouse

Ekspert w dziedzinie produktów profesjonalnych w branżach technologicznych. Menedżer z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze wprowadzania nowych produktów na rynek i rozwoju marek, realizowanych m.in. dla takich firm jak: Vobis Digital, Rajapack, Unizeto (Asseco Group). Od 2015 odpowiedzialna za rozwój strategii, pozycjonowanie , PR oraz komunikację w Europa Systems. Z jej inicjatywy powstał cykl „Innovations for Intralogistics” na międzynarodowych targach LogiMAT w Stuttgarcie. Mistrzyni networkingu w b2b. Moderator i speaker. Ambasadorka Women in Tech.

Joanna Kucharska

Grupa MTP
Dyrektor Grupy Produktów

Joanna Kucharska

Grupa MTP
Dyrektor Grupy Produktów
Członkini Rady Programowej Smart Warehouse

Joanna Kucharska, Dyrektor Grupy Produktów MTP Menedżer z ponad 13-letnim doświadczeniem w obszarze prowadzenia projektów.

Na co dzień zarządza przemysłowym i biznesowym portfolio targów w ramach Grupy MTP, w tym m.in. ITM Industry Europe, największym w Polsce wydarzeniem dla branży przemysłowej. Jest także inicjatorką greenPower, Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej. Wierzy, że rozwiązania z zakresu przemysłu 4.0 pozwalają firmom elastycznie reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe.

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Marta Cudziło

Łukasiewicz – PIT
Kierownik Grupy Badawczej Logistyka

Marta Cudziło

Łukasiewicz – PIT
Kierownik Grupy Badawczej Logistyka
Członkini Rady Programowej Smart Warehouse
Od 13 lat project manager i doradca logistyczny Ł-ILiM. Aktualnie kierownik Centrum Logistyki w Instytucie. W trakcie swojej kariery prowadziła i współrealizowała projekty konsultingowe dla przedsiębiorstw, głównie w zakresie optymalizacji sieci dystrybucji, wspomagania obszaru zarządzania zapasami, projektowania struktury łańcucha dostaw.

Współpracowała zarówno z dużymi, jak i średnimi przedstawicielami różnorodnych branż, realizując prace m.in. dla Energa Operator S.A., Gaz-System S.A., Tubes International Sp. z o.o., Grupa Colian, Grupa Żywiec, Leroy Merlin Sp. z o.o., NEUCA S.A., LINPAC Packaging, PGF S.A..

Posiada doświadczenie w koordynacji prac zespołów zadaniowych, realizując działania związane z kreowaniem i wdrażaniem innowacyjnych projektów logistycznych. Poza doradztwem logistycznym, od kilku lat współrealizuje również projekty badawczo – rozwojowe współfinansowane przez instytucje krajowe oraz organy Unii Europejskiej, polegające na badaniu nowych trendów i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań wspierających logistykę w Europie (m.in. RealBridge, Modulushca, LogiCon).

Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania, ukończyła studia doktoranckie Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. W swojej karierze zawodowej współpracowała również z Wyższą Szkołą Logistyki, prowadząc zajęcia dydaktyczne z zakresu controllingu logistycznego, prognozowania i symulacji. Autorka lub współautorka artykułów naukowych i specjalistycznych o tematyce logistyki i optymalizacji łańcuchów dostaw.

Piotr Sędziak

Orbico Supply
Dyrektor Zarządzający

Piotr Sędziak

Orbico Supply
Dyrektor Zarządzający
Członek Rady Programowej Smart Warehouse

Dyrektor Zarządzający spółki Orbico Supply sp. z o.o., będącej częścią Orbico Group, jednego z największych europejskich dystrybutorów znanych globalnie marek sektora FMCG, małego AGD czy HoReCa, działającego na 20 rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Z logistyką dystrybucji związany jest od blisko 20 lat. W przyszłości pracował między innymi jako Dyrektor ds. operacji oraz Head of Logistics w polskich spółkach należących do grupy ALSO – międzynarodowego dystrybutora sprzętu elektronicznego, obecnego w 22 krajach Europy. Wcześniej dyrektor ds. operacji oraz prokurent w spółce ABC Data S.A, dystrybutorze elektroniki użytkowej , notowanym na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie.

Dodatkowo pełni rolę Członka Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów, w przeszłości wspierając tą organizację także jako Członek Zarządu.

Zawodowo odpowiada obecnie za realizację strategicznego projektu budowy zautomatyzowanego centrum dystrybucyjnego, konsolidującego operacje logistyczne spółek Orbico w Polsce i oferującego usługi logistyczne dla podmiotów z rynku dystrybucji i e-commerce.

Absolwent logistyki w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, zarządzania jakością oraz studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, posiadacz certyfikatu Lean Six Sigma Black Belt w EY Academy. Pasjonat roli informatyki, automatyzacji, zarządzania procesowego i projektowego w nowoczesnej organizacji firmy. Interesuje się także logistyką e-commerce oraz wpływem logistyki na środowisko naturalne. Lubi stale usprawniać procesy i dzielić się zdobytą wiedzą. Wykładowca-praktyk w szeregu uczelniach wyższych.

Barbara Tokarz

GXO Logistics
Manager ds. komunikacji

Barbara Tokarz

GXO Logistics
Manager ds. komunikacji
Członkini Rady Programowej Smart Warehouse

Manager ds. Komunikacji na region Europy Środkowej w GXO, będącym największym na świecie operatorem logistyki kontraktowej, gdzie jest odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną, obejmującą Polskę, Czechy i Rumunię.

Posiada blisko 20 lat doświadczenia w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji, spraw korporacyjnych oraz działań ESG zdobytego w wiodących globalnych firmach z branży badawczej, dóbr szybkozbywalnych, logistyki i budownictwa. Posiada dyplom magistra z zakresu języków obcych, literatury i cywilizacji uzyskany w Centrum Studiów Europejskich na Université Paris-Sorbonne oraz dyplomy studiów podyplomowych ukończonych na kilku polskich uczelniach, takich jak: Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Handlowa oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego na kierunkach związanych z kulturą, ESG, Public Relations oraz zarządzaniem. Jest również tłumaczem przysięgłym języka francuskiego.