Dariusz Maj


dyrektor Centrum Dystrybucyjnego Marketing Investment Group


#Automatyczne systemy składowania

BIO:

Z logistyką magazynową i transportem związany od ponad 19 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Grupie Tele-Fonika, gdzie zarządzałem działem transportu. Od 2007 r. kierowałem logistyką w Grupie KROSNO (Huta Szkła) byłem odpowiedzialny za reorganizację struktury magazynowej, logistyki wewnętrznej, produkcji oraz za wdrożenie ERP.
Od 2010 zarządzałem logistyką jednej ze spółek Grupy HBH, będąc odpowiedzialnym za inwestycje – przygotowanie koncepcji centrum dystrybucyjnego, za bieżące funkcjonowanie magazynów, dystrybucji oraz rozwój sieci oddziałów spółki.
W 2018 rozpocząłem współpracę z Marketing Investment Group S.A. właściciela marek Sizeer, 50Style, Symbiosis jako Project Manager, byłem odpowiedzialny za budowę CD, implementację systemów automatycznych dla obsługi procesów EC, obsługi sieci B2B oraz wdrożenie WMSa MFC i integrację z system nadrzędnym.
Dziś jak dyrektor CD pod szyldem myBOX Logistics odpowiadam za całość operacji w centrum. Moje zainteresowania: zarządzanie organizacją, restrukturyzacja, kreowanie zmianą.