Magda Kilijańska


Asset & Investment Management Director Panattoni


#Technologie transportu wewnętrznego

BIO:

Magda Kilijańska może się pochwalić 12 latami doświadczenia, które zdobyła w branży nieruchomości, z czego 3 w firmie Panattoni. Ukończyła studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz studia na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW). Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.
W Panattoni jako Asset & Investment Management Director odpowiada za współpracę z inwestorami i osiąganie przez nich celów biznesowych oraz nadzoruje aspekty związane z najmami oraz zarządzaniem aktywami. Przez ostatnie 8 lat Magda przyczyniła się do zawarcia umów obejmujących w sumie niemal 800 tys. mkw.
Od roku 2020 zarządza zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie aktywami i najmami (ponad 4 mln mkw. w portfolio powierzchni w ponad 90 lokalizacjach w całej Polsce), co oznacza również aktywną współpracę z kluczowymi inwestorami oraz innymi partnerami biznesowymi.
Magda ma bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie logistyki, zarządzania aktywami, nieruchomościami oraz inwestycjami, wykazując się przy tym doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Polsce.