Przemysław Degórski


Dyrektor Rozwoju WObit


#AGV Roboty

BIO:

Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej kierunku informatyka, trenerskich studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych ze strategii sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Ma wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów oraz rozwijaniu sprzedaży i procesów produkcyjnych w firmie WObit. Autor wielu artykułów w prasie branżowej poświęconych technice pomiarowej i robotyzacji, a także pomysłodawca szeregu rozwiązań mechatronicznych funkcjonujących w przemyśle. Jest odpowiedzialny za określanie strategii i kierunku rozwoju firmy.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się zarówno z przedsiębiorcami podczas licznych konferencji i seminariów, jak i studentami w trakcie wykładów menedżerskich oraz związanych z technologią szkoleń czy warsztatów, a także uczniami szkoły średniej prowadząc zajęcia z mechatroniki. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Pasjonuje się nowoczesną technologią, dziką przyrodą oraz sportem. Prywatnie ojciec i mąż, ciekawy świata miłośnik aktywnego wypoczynku i dobrego filmu.